Adományozás

Ha Ön is egyetért törekvéseinkkel, kérjük támogassa alapítványunkat.

Az adója 1% -val is segítheti munkánkat.

Budapest Bank
10103214-01475100-01003008

Adószám

18786507-1-14

K ö s z ö n j ü k !

Kedves Érdeklődő!

Ön most a "Túlélés" Alapítvány a rák ellen, a betegekért, a családokért elnevezésű közhasznú szervezet weboldalára látogatott.

Az alapítvány, mint közhasznú szervezet tartós közérdekű célok megvalósítására jött létre, azzal a céllal, hogy:

Társadalmi összefogással segítsük a rákos betegeket és azok családját, az emberhez méltó körülmények megtartásában.

Tisztelt Hölgyem/Uram!

Engedje meg, hogy felhívjuk figyelmét korunk egyik legsúlyosabb betegségére, a rákra, mely nem kímél gyermeket, felnőttet, gazdagot, szegényt, híres és átlagembert sem. Hazánkban évente mintegy 60 ezer új beteget regisztrálnak, melyből, még a gondos onkológiai kezelések ellenére is 34 ezren meghalnak.
E betegségben szenvedők első számú támogatója a család, a közvetlen környezet. Sajnos ezért pont ők azok, akik a betegeken kívül a legtöbb hátrányt szenvedik. Adományozó partnereink segítségével, az alábbi tevékenységeinkkel próbáljuk meg enyhíteni, az amúgy is viszontagságos mindennapokat:

• támogatjuk azon gyermekeket, akik a szülő vagy szülők betegségéből, elvesztéséből adódóan hátrányos helyzetbe kerültek
  • segítjük azokat a családokat, akik a megromlott egészségi állapotuk miatt nehéz szociális helyzetbe kerültek
  • megteremtjük az alternatív gyógymódok elérhetőségét
  • támogatjuk a magyarországi és külföldi gyógykezeléseket
  • eszközök vásárlásával segítjük a kórházak onkológiai osztályainak működését

De elsősorban a gyermekek, a családban való helyzete érdekében, és védelmére szeretnénk, ha munkánk eredményeként egyre több ember érezné azt, hogy ha megteheti, ő is segít, vagy ha bajban van, van kihez fordulni.

Üdvözlettel:

Szántó Gábor